Dub 042009
 

Postavte si svého Bendera a můžete jít na lov. V poslední době se rojí až přehnaně záludné mystery keše, že narazit na nějakou zábavnou je poměrně problém. Výjimky ale existují, například keš Kostičková hlava.

Bender cubeecraft

Abych jen nehanil, Škléba mi při jednom rozhovoru nad jednou premysterkovanou keší řekl o keši, která ho teď se synem baví. Sestavují kubistické postavičky z papíru: cubeecraft. Ano, i mě zaujala, protože u to nemusím vymýšlet všelijaké hypotézy o stvoření souřadnic, ale hezky si pohraju. Geocaching mě opět baví.

Zkuste si také postavit i jinou postavičku, než Bendera. Na stránce Cubeecraft jich najdete dost. Co budete potřebovat? Barevnou tiskárnu (nebo pastelky), pravítko, nůžky, řezák na papír a plochý šroubovák na nalomení hran. Já jsem použil i lepidlo na slepení několika spojů, ale není důležité.

Pak jen vystřihujte a modelujte.

Hezkou zábavu.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..