Říj 232009
 

SKP, tedy Sinlair Klub Plzeň plánuje další slet 30.10. v pátek. Oficiálně tímto zvu všechny, kdo se chtějí podívat do našeho klubu, tak právě tento den, je dobrá příležitost.

Kroužek má samozřejmě omezené prostory, aby se tam dal uspořádat kompletní con, ale máme k dispozici jednu velkou místnost a volné dva velké stoly. Přenocování nabízím omezenému počtu lidí (max. 4) u mě doma, pokud by vám nevadilo spát se spektráčem a PC v jedné místnosti.

Na tomto setkání mám v plánu už konečně vyzkoušet divBSD a Gasware a pokusit se je implementovat do boot nabídky MDOS3. Dále je v plánu příprava pomocného calculátoru na zapisování image a zobrazování dokumentace z internetu a lokálních souborů na LCD monitoru. Pomocný Calculátor má kvůli tomu intergovanou interní čtečku všelijakých karet, zejména pak CF.

Toto pozvání platí pro všechny, zejména pak pro Shreka (je z Plzně a ještě tam nebyl) a pro Logouta.

Vzhledem k tomu, že klíče jsou zatím jenom jedny, vše záleží na hlavním klíčníkovi a tím je Ruda Media 🙂

UPDATE 26.10.2009: Klíče už nejsou jen jedny, takže den otevřených dveří bude na 200%, což je o 100% víc, než v době publikace. TAU: máš tu rezervované místo, posílám foto.

Místo konání: Doubravka, Plzeň

  4 komentáře na “Sinclair Klub Plzeň: den otevřených dveří”

  1. Drzim palce pri skusani divBSD !

  2. Shrek se v patek bohuzel nemuze dostavit, nebot je v robote na nocni…

    Nastesti si shrek ted vybehava nove misto, takze pokud vse vyjde, bude casu prehrsle a budu Vas otravovat pravidelne 😉

  3. …protoze jsem zvedav jak krouzek funguje, mozna bych se zajel podivat, uvidime dle casovych dispozic v PA.

  4. Nevím, zda to vyjde, ale rád bych se stavil – tímto zároveň oznamuji (zatím předběžnou a nezávaznou) nabídku dopravy pro pražáky, např. Logouta, pokud se mu nechce jet vlakem…

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.