Lis 012009
 

Den otevřených dveří dopadl na jedničku a mám z toho velkou radost

Dříve jsem informoval, že Plzeňský Sinclair Klub chystá den otevřených dveří. Normálně se totiž scházíme ve všední den, hlavně z toho důvodu, že jsme většinou v Plzni, protože druhý den musíme do roboty. Tentokrát jsme se domluvili, že klub bude v pátek, právě aby mohli přijet na návštěvu i z jiných klubů, například z MB Maniax. Vše dopadlo nad mé očekávání. Den pokračoval i v sobotu. V pátek dorazili Dex a Logout. Hned jak jsem je uvítal, zvonil telefon a na displeji nápis TAU. Později dorazil i Ruda Matějka a Wixet. Nechyběla smozřejmě návštěva muzea a obdivování C5, která sice čeká na složení, ale i tak vypadá velmi dobře.

Chvílemi se i něco dělo, příprava PC mašiny se čtečkou karet pro přípravu imagů a všelijakých dohledávání na internetu. Připravil jsem do bootovací nabídky MDOS3 Gasware (nebo Goldfinch?). Toto zatím není publikováno, protože bych chtěl ještě přidat divBSD, ale opakuji slovo bych chtěl. Logout masíroval Sinclairovo PC, Dex pak microProffesora, což je deska s několika šváby, hexa klávesnicí a malým displejem se sedmisegmentovými znaky. Bylo to fajn, hlady ani žížní jsme neumřeli.

V sobotu jsem já a Logout jeli za Shrekem, kde jsme ho ukecali a vyrazili do Klubu ještě jednou. Tam byl nadšen i Shrek, kde po chvilce přípravy PC kódoval pozvánku na JHCON. Jestli mu prý vyjde nový job, tak se máme na co těšit 🙂

V sobotu jsem se vracel domů kolem půl desáté, pěkně odpočatý po poměrně namáhavém týdnu v práci (i když byla středa volná). Užil jsem si oba dny na plné koule, prostě bamboocha.

Ve finále jsme se domluvili, že občas bude kroužek i v pátek a podobný den nezavřených dveří zopakujeme několikrát do roka.

Mrkněte na pár fotek, já fotil jen sporadicky, více (a to o velmi mnoho) toho bude mít Logout:

  7 komentářů na “Otevřený Sinclair Klub v Plzni”

 1. Fakt pochvala.

 2. Myslel jsem, ze DOD byl jen v patek, proto jsem o nem neuvazoval. Z tvych lakonickych zprav na forech se clovek nic moc nedozvi.

 3. No ale on měl být jen v pátek.

  Proto jsme taky já s TAUem už v sobotu nebyli.

  Prostě se podařilo ukecat Shreka, aby se v sobotu taky na DOD dostavil… Spontánní prodloužení akce.

 4. Netřeba se hned na mě čílit. Sobota nebyla plánovaná. Prostě to jen vyšlo. V plánu byl jen pátek od 6 do 12 vecer. V sobotu už se nic konat nemělo.

 5. No, a kdy se to vubec bude konat znovu a kde to je?

 6. Původně jsme plánovali na 27.11., ale já nemůžu, tak zatím je to neurčeno.

 7. …nemelo to chybu, rozhodne jsem u Vas nebyl naposledy a jiz nyni vim ze si vstupenku do ZX muzea opet koupim. 🙂

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.