Říj 262004
 
sqt1 sqt2

Autorem skělého SQ-Trackeru je George K. Ačkoliv slíbil, že přidělá do svého programu ovladače pro myš, musel jsem to udělat až já (ovšem bez zdrojových kódů). A tuto verzi s A-MOUSE si nyní můžete stáhnout.

Odlišnosti: před spuštěním je třeba si otevřít či zavřít IF v D40/80. Myš najdete klasicky v ovládání. Místo KEMP D40 a KEMP IF je A-MOUSE a KEMPSTON. Zároveň s myškou funguje i klávesnice (QAOPSp). Na otázku SURE? můžete odpovědět kladně i pravým myšítkem. Jisté omezení bude mít asi Betadisk a jim podobná zařízení posouvající Basic. Jediné bezpečné místo pro dopsání ovladačů a modifikací je snížit RAMTOP a tam je umístit. Tracker má RAMTOP 24400 a ostatní na 24500.

Od 8.7.2000 je zde vylepšená verze. Místo ovládání klávesami pro Scalexe a Qjetu, má ovládání Sinclair (klávesy 6-0) a Cursor (5,6,7,8,0). V basicovském loaderu je pouk na navolení prvotního ovládání (nastaveno na A-Mouse).

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..