Říj 272004
 
dtp2html

Utilita pro Desktop, která konvertuje text do HTML formátu. Tato utilita vznikla na nějakém Kapliconu, programovali jsme ji s Hoodem. Doma jsem pak už jen dodělal front-end a vydal. Na Zlinconu jsme tuto utilitu dodělali i pro MB02.

Máte možnost zvolení české nebo slovenské verze Desktopu, kódování češtiny pro Wokna nebo něco normálního (ISO 8859-2), možnost konverze jen zvoleného bloku textu a úplně to nejlepší: máme ji pro D80 i pro BSDOS. K tomu BSDOSu: Jak uložit soubor, o němž ještě nevíme jak bude dlouhý? Konvertuje se a zároveň ukládá, protože se obojí do paměti nevejde. Nyní ve verzích pro D40 a pro MB-02+.

Utilita konvertuje text a ukládá do obrazovky. Až je jedna třetina zaplněná, obsah se uloží do souboru a obrazovka vyčistí. U D80 není problém ukládat do souboru, jehož délku ještě neznáme, ale u MB02 to nejde. Tam to funguje tak, že utilita nejdřív projede konverzi bez ukládání, zjistí velikost souboru a ten pak založí a na druhý průchod už sype data do založeného souboru.

Soubor: dtp2html.zip

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..