Srp 042015
 

Je to poprvé, co zde píši o ZX Šumavě. Dle mého názoru vydařená dovolená pro aktivní lidi. Jako náhrada Shuconu velice povedené místo. Dovolte mi zde shrnout několik bodů, které se mi na ZX Šumavě líbí.

  1. Není zde signál na telefon, není internet. Doma, v práci, kdekoliv jinde mám internetu a mobilu habakuk, takže o dovolené mám digitální klid. Někdy to může být deprimující, ale tak to bylo i na Shuconu před lety. Vše offline. Bezva.
  2. Koupaliště. To máme zadara a dostupné prakticky kdykoliv. Super věc.
  3. Skvělá parta kamarádů, co mají rádi aktivní dovolenou, než jen sedět u kompů. Chodíme či jezdíme na výlety, na kešky, objevujeme zajímavá místa, hrajeme real-world hry (Mölkky)
  4. Ubytování a cena. Jasná cena za pronájem chalupy a dostatek místa pro všechny. Dvě koupelny, dvě WC, dostatečně prostorná kuchyně, venkovní terasa.

Letos se dovolená taktéž vydařila, jezdil jsem na kole, hrál golf na Wii, zničil se v kopcích, vyblbnul na koupališti. K akci „zničit se v kopcích“ mám poznatek: Po 30 km pěšky jsem měl 2 stejné puchýře. Jeden jsem propíchl a druhý ne. Oba se zahojili stejně rychle, navíc mě ten propíchnutý pálil ve vodě na koupališti.

Odkaz na Random log ze ZX Šumava 2015 od Factora6. Díky

Pár fotek níže:

  2 komentáre na “ZX Šumava #2015”

  1. Jeste jednou diky vsem za prijemnou spolecnost na prima akci.

    P.S.
    me se puchyre vyhnuli hejc 😉

  2. Za mě musím říct, že to byla paráda, akci „zničit se v kopcích“ musíme příští rok zopakovat (i když u toho budu zase frflat).

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..