Srp 232015
 

Již je to dlouho, co kvůli administrativní zátěži není Kaplicon v Kaplici, ale prostě jinde. Letos byl jako loni v Plzeňském Sinclair Klubu. Původně jsme chodili vždy v sobotu udělat si táborák a opéct nějaké ty špekáčky.

Letos jsme ovšem táborák neudělali, zato jsme ztrestali pár lahví chlastu, především zlaté tequily Sierra. Byla dobrá. Nakonec jsme dostali chuť na Aperol Spritz, Dex se nabídnul, že nakoupí. Ve finále to dopadlo tak, že Honza Křen dovezl Dexe do Tesca a ještě to sám zaplatil, takže jsme to nakonec zatáhli všichni. Zbylo ještě 2 lahve hotového Spritze od Avanti.

Fotky najdete ve fotogalerii:

  3 komentáre na “Kaplicon 2015 – se povedl”

  1. KapliCon se vydařil. Za sebe musím říct, že Newton se opravit povedl, tequilla se vypila, takže dokonale úspěšný víkend. Co se mohlo podařit lépe? Mohl jsem se předem zeptat, zda je v SKP aktuálně alespoň jeden SIF, chtěl jsem ke Spektru připojit svojí GPS a konečně dodělat zobrazovač GPS, který jsem rozdělal už před rokem a půl v Trenčíně, tak snad příště. A taky ten Spritz mohl být vážně Spritz a ne chemická pseudonáhražka, ze které 4 z 5 konzumentů bolela hlava, no zlepším si chuť jinde. Jinak stoprocentně vydařená akce.

  2. Zapomněl jsem ve dveřích ledničky tlačenku.
    Protože trvanlivost až do příštího KapliConu v exilu asi nemá, a na SKP se dostanu zas nevím kdy, může si ji někdo dát s cibulí a E260.

    2 Logout: SIF mám doma, sériák funguje (jen je odpojený iWifi modul).

  3. Mohu taky potvrdit ze se akce vydarila, jen jako kazda akce utece moc rychle. Tak diky organizatorum za peknou akci a ucastnikum za fajn spolecnost ;-).

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..