Zář 132013
 

Před několika dny jsme oslavili 5 let naší dcery Zuzky. Pojďme se podívat, co takového človíčka v 5 letech baví.

Zuzanka 5 let

Na fotce je jasně vidět inspirace postavičkou Hello Kitty. Ráda si obléká cokoliv, co má obrázek. Tričko bez obrázku nemá skoro žádné. Miluje plyšáky lemury, má jich asi 10. Taky se do módy vrací šmoulové. V televizi má nejradši animáče Winx Club a samozřejmě šmouly a prakticky všechno, co je animované, barevné a hýbe se to.

Na telefonu je úžasné focení. Fuknce foťák na HTC má ještě nějaké efekty (což jsem nevědel) a Zuzka se baví tímhle. Jednou za čas musím ovšem promazat složku Camera Uploads v Dropboxu. Taky hry na dotykovém displeji jsou bezva, například Angry Birds. Zuzka skutečně dokáže telefon rychle vybít, pokud potřebuji naformátovat baterii.

Když si hrajeme spolu, tak na honěnou (sousedi dole, pardon) a nebo mi prostě vyleze za krk a nechá se nosit ve výškách. Taky ráda jezdí na kole (po kom to asi má?), ale zatím jenom odrážedlo. Geocaching jí moc nebere, sledovat šipku není taková zábava. Lepší zábava je prohrabávat velkou krabici s kinderšrotem. V tomhle směru ten kinderšrot smysl má, většina kačerů to nerada vidí, ale děti (posuzuji podle Zuzíka) to milují.

 

  Jeden komentář na “5 let”

  1. Tak kinderšrot sa páči aj mne, dokonca viac ako všelijaké geomince, ktorých zmysel som zatiaľ moc nepochopil. 😉

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..