Dub 292010
 

Chystá se další verze Otevřených dveří v Plzeňském Sinclair Klubu. Tentokrát jsme to vymysleli, že SKP spojíme v akcí Rockon, který se koná v blízkých Rokycanech. To je, dle mého názoru, dobrá příležitost i pro více vzdálenější příznivce Speccyho pro návštěvu. DATUM je: 21.5. – 23.5.

Akce jako vždy začíná v pátek 21.5. cca v 17:00. Židlí je nachystáno hodně, pokusíme se i trochu poklidit. Pokud si chcete přivést své miláčky (pro Logouta: myslím tím Speccy), bude tam i dost zobrazovacích zařízení.

Na sobotu je na programu odjezd na RockOn. Kdo nechce, nemusí. Pokud bude více zájemců o geocaching, můžeme vyrazit na naprosto vynikající záležitost Operace Anthracite. Po ní můžeme navštívit Rockon. Operace Anthracite je poněkud náročnější, ale podle logů to zvládli i děti z týmu The Onions. Jen si připravte správnou obuv a oděv. Baterku zajistím.

Jde o TOP keš v celé republice, však se podívejte, kolik lidí jí má zařazenou v bookmarks.

V neděli bude pokračovat Sinclair Klub tradičním způsobem. Konec není přesně definován.

V našem bytě mohu ubytovat se snídaní až 4 Spektristy a Spektristky. Pokud někdo nepohrdne kobercem a přiveze si spací sáček a karimatičku, tak i další se vejdou.

Hlavně mi dejte vědět, kdo přijedete, zda chcete ubytko a jestli chcete jít na nejlepší keš a jestli mám zajistit i nějaké lano.

sweet

  5 komentářů na “Total Open Sinclair Klub: vstup přikázán”

  1. Z 21. na 22. sloužím, takže dorazit budu moci až v sobotu dopoledne na RockOn (bude-li juž hotové auto).

  2. Super, zes o tom vcera nic nerek … patek to jisti, na kes nepolezu 🙂 Prave jsem sejmul posledni stranku PPP, necekana rychlost.

  3. Podle toho co o ty kesce pisou tak se taky nezucastnim. Stejne nevlastnim vhodne boty. Jinak prijedu a ubytovani bych uvital. TDM nevim, nemluvil jsem o tom s nim.

  4. …neprijedu, mam SDH sluzbu od PA do NE. 🙁

  5. Zdravim 🙂 Nejak se nemuzu dopatrat toho, jak se do SKP dostat… asi spatne hledam…

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.