Dub 022006
 

CI5 se zúčastnila Foreveru 7 s novým demem

CI5 se zúčastnila Foreveru 7 s novým demem Whole, na kterém spolupracoval náš nový člen UB880D. Demo získalo nádherné druhé místo, bohužel ceny byly jen pro první místa. Nyní Vám přinášíme finální verzi toho dema.

WHOLE.TAP

CREDITS WHOLE

  6 komentáre na “Whole, nové demo CI5”

  1. Uz to sosam….

  2. Pěkný dílko, na Foreveru jsem mu dal 8b (myslím – možná i 9), škoda jen, že to neběhá na Gamě 192k – Kompakta mám bohužel stále jen 48k. Kousne se to vždy po logu CI5 úplně stejným způsobem jako třeba demo Kaplice01. To zaplať pánbů běhá i na Kompaktu 48k.

    Tak jsem si to zkusmo spustil v emulátoru – ale to je tak za 1bod maximálně. Emulátor sux!

  3. G192 by měla být kompatibilní se 128k. Všechno ostatní funguje?

  4. Je to divný. Všechno ostatní co je pro 128 mi úplně bez problémů běhá. U Whole se spustí se znělka a logo CI5 a pak se to hryzne – z 20 pokusů spustit se hryzne pokaždý jiným způsobem – reset, Out of memory, Integer out of range, volume not found, černá obrazovka, device ident missing, atd atd atd. Kaplice01 se chovají na Gamě 192 úplně stejně. Na kompaktu se spustí.

  5. Zkusim napsat Aragornovi. Bud to pohleda sam, nebo mi posle zdrojak. G192 sice mam, ale neni funkcni a je u AIDSe v oprave, takze to nemuzu vyzkouset. Dam vedet.

  6. Díky moc :o) Jsem zvedav. Kdyžtak mně prosím informuj na mejla, nebo tady.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..