Čvc 212020
 

Je tomu letos 20 (slovy: dvacet) let, co se v Kaplici konala první spectristická slezina. Dle reportáže ve čtvrtém čísle ZX Magazínu z roku 2000 byly v tom roce KapliCony dokonce dva: jeden někdy na jaře a druhý v srpnu. Letos na jaře se toho mnoho konat nemohlo, s tím srpnovým termínem by se ale něco dělat mělo.

Tak tedy:

KapliCon 2020 se bude konat od pátečního odpoledne 28. do neděle 30. srpna v tradičních prostorách ZŠ a DDM Kaplice.

Stejně jako ve všech posledních ročnících od našeho slavného návratu do nejjižnější české spectristické výspy i letos budeme okupovat kuchyňku, kam se v počtu deseti až patnácti účastníků pohodlně vejdeme. Spací místnost je zvlášť, stejně jako dámské a pánské záchody a sprcha. Původně byl zvažován termín o týden pozdější, jenže v DDM je akce, tak jsme se dohodli alespoň takto, snad to nebude kolidovat s dovolenými či pracovními povinnostmi kritické části spectristů.

Slavit trapně dekadicky kulaté výročí sice není až tak spectristické (to spíš dělají ataristi), ale přesto: přijeďte! A vezměte s sebou Spectra, Didaktiky, Pentěva a jiné klony! A pokud přijedete, dejte vědět – ať víme, kolik nás celkem bude. Lépe se tak budou zamlouvat restaurace pro kolektivní stravování. Tak na konci srpna ahoj v Kaplici.

  3 komentáře na “KapliCon 2020”

  1. Ahoj, se mnou a malým Ondrou urcite počítejte 😉

  2. Chtěl bych taky přijet, ale nevím, zda se podaří. Alča má taky dovolenou, tak asi někam pojedeme.

  3. budu okupovat vzdušný prostor

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..