Zář 162017
 

Na Kaplicon 2001 jsem kdysi dávno připravil „demo“, prográmek, player 115 hudeb do Pro Trackera. Mělo to za účel, aby hrála nějaká AY hudba prakticky bez dozoru.

Player byl mírně upravený, všechny hudby jsou ve smyčce, takže po 7 minutách se písnička ukončila. Ale ne na brutála, ale dodělal jsem do playeru Pro Trackeru tzv. fade out, hudba se ztišovala. A pokud už hudba někoho nebavila, jako teď mě při psaní tohoto textu, tak mezerníkem se song ukončí a nahraje další.

Na Kapliconu 2017 tuto disketu objevil Noby, a strašně ho to zajímalo. Nakonec se toho ujali všichni v místnosti a „demo“ jsme upravili. Přidělali jsme text, aby odpovídal rok 2017 a basic jsme upravili tak, aby se hudba nahrávala náhodně. Jako velký problém se ukázalo najít POKE na zrušení výpisu do obrazovky při basicovském LOAD. Ale povedlo se na internetu dohledat.

Tak tady to je.

kaplice2017.tap

  3 komentáre na “Kaplice 2017 – music collection demo”

  1. Opraveno

  2. More Thanks in Demo ! Demo Called w TRD REGIME DLY PENTAGON 128 FLASH KARD
    https://zxaaa.net/view_demo.php?id=11117

  3. Dobré!
    Už mi to hraje.
    Tolik hudeb!

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..