Pro 192008
 

Byl tento Con poslední? Byl.

Tento rok to byl poslední kon. Další už nebudou. Proto byla účast veliká. Fakt hodně velká. Nebudu zde vypisovat lidi, kteří přijeli, bylo by jednodusšší vypsat ty lidi, kteří nepřijeli. U některých se to dalo předpokládat, u některých mě zarazilo, že se v Jindřichově Hradci neobjevili ani v sobotu.

Bylo to fajn. Tentokrát jsem jel z Plzně sám, což mi umožnilo se cestou někde zastavit a podívat se na zajímavá místa, Samozřejmě, že za keškama. Viděl jsem opět další zajímavá místa, například Pustevnu Na skalici a Zámek Zelená hora, kde se tocil film Černí baroni. Taky jsem viděl, kde se dělá základ na Printer’s Whiskey, kterou dělá Stock Božkov.

Na místo jsem přijel, zaparkoval a hnal se ke dveřím, která léta sloužila jako vchod, a která slouží jako vchod pro studenty. Ale spektristi nejsou normální lidi a nesmí chodit obyčejnýma dveřma, proto Logout vyfasovat kartu od hlavního vchodu.

Jak se ukázalo, v Jindřichově Hradci je skoro nemožné se večer najíst. 20 spektristů bylo osudem rozděleno na 2 kusy. Jedni se trhli a šli ochutnat místní kočky do číny a druhá našla útočiště (a kozy) v zámecké krčmě. Mimo jiné byla v zámecké kčmě zkontrolována kvalita tequilly, vodky a ďábelských toustů.

Druhý den jsme již rezervovali místo, avšak v zámecké kčmě nás asi považovali za velmi významné zákazníky, takže nám rezervovali celou putiku. Bohužel hlavní atrakci nám zrušili, takže jsme se museli obejít jen s jídlem a pitím.

V neděli jsme měli připravený oběd na Střelnici, kde bylo připraveno 80 buřtů na černém pivě. Bez toho by se nedal JHCON považovat za úspěšný. Před obědem, aby mi vyhládlo, jsem se byl projít po městě a při této příležitosti navštívil 2 multikeše. Opravdu krásný výlet po starém městě.

Cestou zpět jel se mnou Wixet, takže náklady na dopravu nebyli pěněženkovražedné a výplata bude snad stačit do ledna.

Fotky : jako galerie.

nebo :http://ci5.speccy.cz/files/jhc08_sweet.zip jako stažení setříděných, ale nezmenšených fotek.

Update 20.12.2008: Pozvánku na JHCON2008 najdete zde: http://clanky.1-2-8.net/2008/12/pozvnka-na-jhcon-2008.html k němu malé Invitro: http://clanky.1-2-8.net/JHCon2008.tap. Všimněte si, že Blogger od Googlu ma problém s češtinou v URL (místo pozvanka je pozvnka) 🙂

Demo, které nakódil F6 a Patriot v Basicu pak taky: http://ci5.speccy.cz/files/manonrail.zip

  2 komentáře na “JHCON 2008 byl poslední?”

  1. jen bych rad upozornil, ze vchod od telocvicny neni bezny vchod pro studenty, naopak tudy studenti nesmi. je jen pro najemce telocvicny a jelikoz jak jsem pochopil pronajimatele proste chteji, aby nikdo nemel do telocvicny oficialne pristup kdyz plati najem

  2. U toho hlavního vchodu jsem si všimnul cedulky, kde bylo napsáno, že tento vchod není určen pro studenty. Tak proto jsem z toho byl mírně zmatený.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..